Гарнізонний храм передав Львівській інфекційній лікарні апарат ШВЛ

З початку оголошення Всесвітньою організацією охорони здоров’я пандемії у зв’язку із поширенням коронавірусної інфекції COVID-19 та відповідними прийнятими рішеннями української влади у боротьбі із недугою, Українська Греко-Католицька Церква активно долучилася до допомоги із наслідками цього небезпечного захворювання. Зокрема Гарнізонний храм Свв. Апп. Петра і Павла Львівської Архиєпархії УГКЦ 20 березня спільно із меценатами оголосили про початок збору коштів для закупівлі апарату штучної вентиляції легень для медичного закладу м. Львова.

За цей недовгий період завдяки добровільним пожертвам прихожан храму та усіх небайдужих, вдалося придбати апарат високоточної кисневої терапії із функцією штучної вентиляції легень. Особливу подяку у реалізації цього проекту висловлюємо ТзОВ Фірма «Техніка монтажу» в особі пані Віри Беньо, завдяки старанням якої стало можливим замовлення та доставка цієї медичної апаратури з Китаю.
У понеділок, 13 квітня, апарат високоточної кисневої терапії із функцією штучної вентиляції легень було передано у Львівську обласну інфекційну клінічну лікарню.

Ми й надалі продовжуватимемо збір коштів для закупівлі необхідного медичного обладнання та предметів індивідуального захисту для медиків Львова.

Джерело: https://kapelanstvo.info/