Глава УГКЦ долучився до проведення флеш-мобу «Україна єдина»

ArticleImages_62268_Україна_єдинаДнями розпочалася міжнародна акція на підтримку єдності України «Україна єдина», присвячена Дню Соборності України. Мета акції полягає в тому, щоб показати, що люди в Україні та багатьох країнах за її межами не байдужі до нашої держави та підтримують її єдність.

За повідомленням Департаменту інформації УГКЦ, Глава УГКЦ Блаженніший  Святослав благословив проведення цієї акції, зазначаючи у листі до організатора акції Олексія Захарченка таке: «Питання єдності України, особливо сьогодні, коли український народ із честю складає важкий іспит перед своїм сумлінням і майбутніми поколіннями, є дуже важливим і актуальним».

Тому, на його думку, такі ініціативи молоді задля справи єднання України – боговгодне діло. «Кожен, хто докладає зусиль до плекання єдності, працює для зростання сильної і незалежної Батьківщини.

«Свідчімо перед усім світом, що ми любимо свою державу, цінуємо її незалежність і молимося про єдність. Як завдаток щедрих дарів, уділяю всім учасникам та організаторам своє благословення», – пише Глава Церкви.

Додамо, у 2015 році до акції «Україна єдина» долучилися молоді люди із 30 країн світу, а також 83 міст України. Організовують акцію Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Батьківщина Молода» та Світовий конгрес українських молодіжних організацій (СКУМО).