В УГКЦ вийшла друком автобіографія сліпо-глухого священика. Презентація відбудеться у Львові

І починається подорожЗ 9 по 12 травня у Львові перебуватиме отець Кирило Аксельрод, знаний і єдиний у світі британський сліпо-глухий священик. Під час візиту відбудеться презентація українського видання його автобіографії. Отець Кирило представить український переклад своєї книжки 11 травня о 16.00 в конференц-залі УКУ (Львів, Хуторівка, 35).

Книга «І починається подорож» – це дуже щира і зворушлива розповідь про власне життя і досвід людини у безвихідній ситуації. Зокрема про розпач і розгублення батьків, в яких вперше в родині народилася глуха дитина. Католицька школа для дитини ортодоксальних євреїв. Самостійне життя, пошук віри і свого покликання, мамине «не приходь більше до мене, Кириле, не хочу тебе знову бачити», хрещення і тривалий процес відновлення зв’язків родиною. Активна праця священиком у різних обставинах, в тому числі – пасторальна праця в Соуето наприкінці 70-х (як священики на Майдані). Зрештою, глуха людина в сорокарічному віці починає втрачати зір.

Читайте також: Єдиний у світі католицький священик з вадами слуху та зору завітає до Львова

Книжка дозволяє відчути світ тиші  і  замкнутість темряви. Як сказав сам о. Кирило в одному з інтерв’ю, «сліпота  відділяє мене від речей, а глухота – від людей».

За матеріалами: news.ugcc.ua