Єдиний у світі католицький священик з вадами слуху та зору завітає до Львова

31-03-16-2На запрошення Центру душпастиртва осіб з вадами слуху «Надія» УГКЦ з 9 по 12 травня у Львові перебуватиме отець Кирило Аксельрод. Це знаний і єдиний в світі сліпо-глухий священик, духівник, що належить до Чину Найсвятішого Ізбавителя, і проживає в Лондоні.

Отець Кирило приїде на презентацію українського перекладу своєї книги-автобіографії «І починається подорож», а також для участі в зустрічах із різними колами людей у Церкві. Зустрічі та презентації відбуватимуться в Українському католицькому університеті.

Отець Кирило Аксельрод народився глухим у єврейській сім’ї в Південній Африці, охрестився і став католицьким священиком. Втративши зір через синдром Ашера, попри свою глухоту, священик невпинно працював, щоб допомогти інвалідам і був натхненням для багатьох. Він відомий своєю працею  для спільнот людей з вадами слуху і сліпо-глухих людей у всьому світі, особливо в Південній Африці, Китаї і Сполученому Королівстві.

У 2014 р. був удостоєний звання офіцера Ордену Британської Імперії за вагомий внесок у служінні для осіб з особливими потребами.

За матеріалами: news.ugcc.ua