УГКЦ закликає долучитися до акції «Одна хвилина задля миру»

zapisati_352У понеділок, 8 червня 2015 року о 13.00 год., Комісія УГКЦ Справедливість і Мир запрошує долучитися до акції «Одна хвилина задля миру» ініційовану католиками Італії. До участі у заході-молитві запрошують усіх небайдужих християн, а також релігійні організації та спільноти.

Суть акції полягає в тому, щоб 8 червня о 13.00 год., на тих місцях, де ми будемо перебувати, зупинитися і помолитися: на роботі, в школі, в університеті, на вулиці, в родині, з друзями, на парафії.

«Запрошуємо духовенство та провідників різних спільнот закликати та долучити якомога більше людей до спільної молитви за мир. Така акція в понеділок, коли починається тиждень в багатьох країнах світу, нагадує нам, що ми покликані кожен день бути будівничими миру, на особистому рівні, в сім’ї, в групі та в християнській громаді. Це також буде нашою відповіддю на запрошення Папи Франциска. Бо Римський Архиєрей, після паломництва до Святої Землі, запросив 8 червня до свого «дому» президентів Ізраїлю та Палестинської автономії на зустріч молитви за мир. Папа також закликав Церкву молитися за цю безпрецедентну подію, яка зосередила на собі увагу світової громадськості» – зазначають організатори.

8 червня пропонують також згадати минулорічну зустріч, що відбулася 8 червня 2014 у Ватикані, через ініціативу «Одна хвилина задля миру», помолившись спільно за мир, якого так потребують сьогодні багато людей та народів, серед яких і наш український.

Також організатори просять священиків після Божественної Літургії у неділю, 7 червня, оголосити та запросити вірних до участі в акції.

За матеріалами: catholicnews.org.ua