До Львова приїде очільник екуменічної спільноти Тезе брат Алоїс

42-50568170У першу неділю після Великодня, 19 квітня, до Львова приїде брат Алоїс, який сьогодні очолює всесвітню екуменічну спільноту Тезе. Про це під час зустрічі у дусі Тезе, що відбулася напередодні у храмі св. Анни, повідомив брат Георг, який молився спільно з львівською молоддю.

Разом з братом Алоїсом до України завітає молодь з різних європейських країн, аби спільно помолитися за мир у правді та справедливості, і розділити радість Воскресіння Господнього із усіма християнами.

Гості з Європи на кілька днів прибудуть до Києва, а відтак у Провідну неділю, 19 квітня, вирушать до Львова, де у церкві Преображення Господнього побувають на молитві у дусі Тезе.

«Така нагода дасть можливість зібратися і помолитися разом та відчути один в одному надію» – зазначають організатори і закликають людей доброї волі долучитися до організації цієї зустрічі – допомогти гостям із поселенням та перебуванням у Львові, взяти участь у проведенні самої молитви і долучитися до молодіжного хору Тезе.

Нагадаємо, щомісяця у різних храмах Львова в рамках циклу «Паломництво довіри та любові» відбуваються молитви в дусі Тезе.

Довідка:

11030820Тезе (фр. Taizé) – міжнародна християнська екуменічна спільнота із села Тезе, що у Франції. Була заснована у 1940 році братом Роже, який очолював її до своєї смерті у 2005 році. Сьогодні спільнота Тезе налічує понад сто монахів різних національностей, переважно католиків та протестантів, і прагне об’єднати людей різних традицій з усіх країн світу. Щороку у період між католицьким та православним Різдвом в одному з великих європейських міст відбуваються Різдвяні зустрічі Тезе, які збирають десятки тисяч людей з різних країн і навіть континентів.

Інформацію про паломництво Тезе в Україні можна знайти на сторінці “Паломництво молитви Тезе” у Фейсбуці. Також організатори пропонують охочим заповнити анкету волонтера та долучитися до проведення зустрічі з братом Алоїсом і європейською молоддю.