Завтра в УКУ презентуватимуть вибрані твори о. д-ра Iвана Дацька

dacko_presentУ п’ятницю, 13 жовтня 2017 року, з нагоди 70-лiття президента Інституту екуменічних студій УКУ о. д-ра Iвана Дацька відбудеться презентація його книги «У пошуках єдности i правди». 

 Початок о 16.00 год.

Місце проведення: Український католицький університет, вул. Козельницька, 2а, паркова аудиторія.

Модеруватиме захід – Олег Турій, проректор із зовнішніх зв’язків Українського католицького університету.

До участі у презентації запрошені:

Владика Борис (Ґудзяк), Президент Українського католицького університету

Владика Гліб (Лончина), Єпископ єпархії Пресвятої родини з осідком у Лондоні та Апостольський візитатор для українців греко-католиків Ірландії

Отець-доктор Богдан Прах, ректор Українського католицького університету

Микола Горинь, політичний та громадський діяч

Богдан Трояновський, директор Видавництва «Свічадо»

Аніта Прокопович, архівіст Українського католицького університету

Марія Горяча, науковий редактор видання, керівник проектів та програм Інституту екуменічних студій УКУ

Отець-доктор Іван Дацько, Президент Інституту екуменічних студій УКУ.

Після презентації відбудеться автограф-сесія автора.

Вхiд вiльний.

Віце-ректор з питань призначення та місії, друг і приятель отця Івана Мирослав Маринович у привітальному слові сказав:

«Важко уявити людину його вiку з iще молодою душею, нiж душа нашого молодого Приятеля. I ця свiтла й незахмарена молодість душі, без сумніву, подвигне отця Івана на нові звершення, якими він обдарує свій рід, свою Церкву і свій так вірно люблений народ».

Довiдка:

До уваги читачів пропонується збірник праць о. д-ра Івана Дацька, особистого секретаря патріярха Йосифа Сліпого, близького співпрацівника та канцлера блаженішого Мирослава-Івана Любачівського та довголітнього члена Спільної міжнародної комісії з богословського діялогу між Римо-Католицькою та Православною Церквами. Збірник вибраних творів складається з чотирьох частин. У першій частині представлено кілька проповідей автора. Другий розділ містить низку статей та особистих споминів автора про важливих осіб українського церковного життя (патріярхів Й. Сліпого та Любачівського, владику Хому, отців Івана Музичку та Івана Гриньоха, п. Анну-Галю Горбач). До третього розділу увійшли статті про стан і розвиток УГКЦ з періоду її легалізації та відродження. Четвертий розділ об’єднує статті, меморандуми та доповіді, написані автором в контексті його праці у Спільній міжнародній комісії з католицько-православного діялогу. Книжка буде цікавою для істориків, богословів, усіх, хто цікавиться історією УГКЦ та екуменічною проблематикою.