Глава УГКЦ надіслав вітального листа новообраному президентові Австрійської єпископської конференції

16 червня 2020 року у відпустовому місці Маріяцель (Австрія) новим головою Австрійської єпископської конференції було обрано архиєпископа Зальцбурга Франца Лакнера. З цієї нагоди Блаженніший Святослав надіслав новообраному очільнику австрійського єпископату вітального листа.

У листі-привітання Отець і Глава УГКЦ висловив переконання, що із новим головою Австрійська єпископська конференція продовжуватиме здійснювати своє важливе служіння, «особливо що стосується життя Церкви та життя австрійського суспільства, несучи Євангеліє та світло нашого Господа Ісуса Христа всім громадянам».

Із великим пошануванням Блаженніший Святослав подякував і попереднику архиєпископа Лакнера кардиналові Шенборну, архиєпископу Відня і ординарію для вірних Східних Католицьких Церков у цій країні, за «щедру заангажованість, батьківську опіку та підтримку для наших вірних та священників в Австрії».

Разом із тим, Отець і Глава УГКЦ розповів, що знає про турботу новообраного президента австрійського єпископату, яку він виявляє стосовно вірних Східних Католицьких Церков на території архиєпархії Зальцбурга. «Генеральний вікарій Юрій Коласа поділився зі мною, що Ваша Ексцеленція, як архиєпископ Зальцбурга завжди виявляє глибоке розуміння, турботу та підтримку потреб вірних та священників Східних Католицьких Церков, які проживають на території Вашої архиєпархії. Ба більше, архиєпархія створила візантійський центр, де богослужіння відбуваються німецькою мовою. Хочу Вам особливо подякувати за те, що Ви взяли участь у святкуваннях 120-го ювілею в Іннсбруку в листопаді 2019 року, де я мав нагоду познайомитися з Вами особисто», – написав Предстоятель УГКЦ.

Блаженніший Святослав також запросив нового президента Австрійської єпископської конференції відвідати Україну та побажав владиці Францу Лакнеру, його співпрацівникам та усім вірним, довіреним його душпастирській опіці, щедрих Божих ласк через заступництво Божої Матері для здійснення місії Церкви в Австрії.

Джерело: Департамент інформації УГКЦ