Глава УГКЦ підтримав заклик Святішого Отця молитися за Папу-емерита Венедикта XVI

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав закликав Синод Єпископів УГКЦ, а також все духовенство, монашество і вірних Церкви єднатися в молитві за Папу-емерита Венедикта XVI. Про це пише офіційний сайт УГКЦ.

«Вся Українська Греко-Католицька Церква прагне єднатися в молитві навколо цього великого свідка нашого часу, дякуючи йому за мовчазне свідчення як папи-емерита і водночас намагаючись продовжувати його працю для єдності Церкви, що було надзвичайною ознакою його понтифікату», – зазначив Блаженніший Святослав, відгукуючись на заклик Святішого Отця Папи Франциска молитися за здоров’я Папи-емерита. 

Блаженніший Святослав, зокрема, пригадав цьогорічну особисту зустріч із папою-емеритом у монастирі «Матір Церкви» («Mater Ecclesiae»), яка відбулася 9 листопада під час його візиту до Рима. Тоді, за словами Глави УГКЦ, папа-емерит виявився «неймовірно обізнаним і стурбованим ситуацією в Україні та запевнив, що молиться за український народ».

Пригадав Глава УГКЦ і цьогорічну особисту зустріч із Папою Венедиктом XVI у монастирі «Матір Церкви» («Mater Ecclesiae») 9 листопада 2022 року. Тоді, за словами Блаженнішого Святослава, Папа-емерит виявився «неймовірно обізнаним і стурбованим ситуацією в Україні та запевнив, що молиться за український народ».

Зазначимо, що прохання про молитву свого попередника Папа Франциск висловив під час останньої цьогорічної аудієнції у Ватикані 28 грудня, зазначивши, що він Директор Ватиканського пресцентру Маттео Бруні, коментуючи цей заклик, зазначив, що «протягом останніх годин стан здоров’я папи-емерита погіршився з огляду на поважний вік. На цей час він перебуває під контролем і постійним наглядом лікарів».