Громада Львова співчуває родині Блаженнішого Святослава, Глави УГКЦ, з приводу смерті його матері

«Всією громадою міста, молитовно єднаємося з Вами, Ваше Блаженство, і дякуємо Господу за дар її життя і просимо про блаженний упокій!  Такими словами співчуття звернувся до Глави УГКЦ Міський голова Львова  Андрій Садовий.

У своїх спогадах про маму Предстоятель Церкви ділився такими думками:

«Моя мама майже все своє життя пропрацювала в музичній школі і була викладачем класу фортепіано. Якщо говорити про перші спогади, то вони пов’язані з фортепіано. До нас додому приходили учні та постійно лунала музика. Навіть коли моя мама займалася домашніми справами, наприклад, готувала їжу на кухні, то завжди в сусідній кімнаті грали студенти на фортепіано», – розповідає Блаженніший Святослав.

Глава УГКЦ також згадує, що мама часто брала його зі собою на роботу, бо не було з ким залишити. «І всі ті коридори, класи музичних шкіл у Стрию і Самборі, де вона працювала, – то був простір, у якому я виростав. Пізніше, коли я ходив до школи, мама мене брала до музичної школи, щоб робити уроки. Собі уявіть – урок музики. Отже, є письмовий стіл, фортепіано, за інструментом сидить студент чи студентка, моя мама біля неї, а я тут поруч роблю уроки. І вона одним вухом слухає, як грає студент, а тут дивиться, що роблю я . І тільки тоді, коли все зробив, я міг збиратися і йти додому», – поділився спогадами про дитинство Блаженніший Святослав.

Як відомо, сьогодні о 19.00 год в поминальній каплиці храму Святих Володимира і Ольги м. Стрия (вул. Григорія Коссака, 7а) відбудеться Парастас. Похоронні богослужіння розпочнуться завтра, 13 квітня, об 11.00 год у храмі Святих Володимира і Ольги (м. Стрий).

Сьогодні разом з усією релігійною громадою Львова висловлюємо щирі співчуття Блаженнішому Святославу, його батьку Юрієві та братові о. Всеволоду.

Вічна їй пам’ять!