ХХХІ Світовий день молоді офіційно розпочався

cr345tgfd Свята Меса на Краківських Блонях офіційно інавгурувала центральну частину відзначення СДМ-2016. Кардинал Дзівіш привітав паломників у Кракові.

«Ви прибули сюди зі всіх континентів та з усіх країн, із заходу та зі сходу, з півночі й півдня нашої планети. Ви несете з собою багатий досвід. Носите в собі численні бажання. Розмовляєте різними мовами. Але від сьогодні всі ми використовуватимемо між собою мову Євангелія. Мову любові. Мову братерства, солідарності й миру», — цими словами кардинал Станіслав Дзівіш, Краківський архиєпископ, привітав учасників Євхаристії.

 Святкове богослужіння, яке колишній особистий секретар св. Йоана Павла ІІ очолив у вівторок, 26 липня 2016 р., у краківському парку Блоні, було випереджене символічною мандрівкою «Іскри Милосердя» від санктуарію в Лаґєвніках до Блонь через місця, пов’язані з життям Папи Войтили. Саме з Літургії спомину св. Йоана Павла ІІ було взято тексти і біблійні читання для цієї Меси.

 Також кардинал Дзівіш привітав співбратів у священстві.

 «Вітаю всіх єпископів і священиків, які співслужать цю Святу Месу, яка відкриває Всесвітній день молоді-2016 у Кракові. А разом із вами всіма, учасниками цієї Євхаристії, скеровую привітання до молоді цілого світу й до всіх людей доброї волі. МИ хочемо вам сказати, що прагнемо жити у мирі та молимося про дар миру для нашого неспокійного світу, аби в ньому припинилося насильство і несправедливість, аби ніхто в ньому не помирав від голоду. Ми молимося, щоб була почута правда, що всі ми  – брати і сестри, бо ми – діти одного Бога. У милосердному Серці Бога є місце для нас усіх! Сестри і браття, відкриймо наші серця на прийняття Слова Божого та дару Євхаристії. Нехай посеред нас стане розп’ятий і воскреслий Господь, Спаситель світу. Довірмо Йому всі наші думки й почуття, надії та очікування, пов’язані зі святом віри молодої Церкви, яке нині розпочинається».

 Кардинал Дзівіш також заохотив піднести молитву за жертви тероризму, згадуючи також і про французького священика, вбитого сьогодні вранці.

 Джерело: «CREDO».