Хор “Taize-Lviv” повернувся із Криворівні

Хористи перебували на відпочинку лише кілька днів, але здобули натхнення та поглибили досвід командної співпраці. Втім долучитися до мандрівки змогли не всі учасники “Taize-Lviv”. На офіційній фб-сторінці хору повідомили:

1

Там, де розкинулося колоритне гуцульське село посеред гір. Там, де, коли ти приїжджаєш в гості, тебе частують свіжим молоком та хлібом з свіжозвареним малиновим варенням. “Шматочок” нашого хору мав змогу відчути те все, проживши кілька днів у гуцульському селі, доторкнувшись і поринувши в багату історію.  Були й в музеї Франка, і біля будиночка, де знімали “Тіні забутих предків”, на стрімкій річці Чорний Черемош і навіть зібралися о сьомій ранку, щоб піти по гриби і відчути лісову карпатську душу. А які в нас були співочі і душевні вечори, ммм…

Ось так, милуючись краями та перебуваючи разом ми вчимося прославляти й надалі Боже ім’я… “Радійте в Бозі, втішайтеся, бо величні Його діла. Радійте в Бозі втішайтеся! Алилуя, алилуя!”

Нагадаємо,  хор Taize-Lviv  заснували у 2014 році. Творчий колектив діє при “Комісії у справах молоді УГКЦ”. Хор складається із професійних музикантів та аматорів.

Джерело: фб-сторінка “Taize-Lviv”