Хор Taize-Lviv запрошує на оригінальний концерт з нагоди 5-річчя

Екуменічний хор та інструментальна група Taize-Lviv Комісії у справах молоді УГКЦ, запрошує на концерт  з нагоди 5-річчя від заснування. У концерті буде присутнє поєднання 5-ти музичних стилів. Подія відбудеться у неділю, 15 грудня 2019 року о 16:00 на парафії Матері Божої Неустанної Помочі (вул. Мазепи, 46)
 
“Ми, львівський хор та інструментальна група Тезе – це круті студенти, лікарі, філологині, айтішники, інженери, економісти, гіди, професійні музиканти та ще багато інших!
Всі ми – різні люди з різними характерами і долями. Але нас єднає дещо спільне – це любов до музики і до Нього І цьогоріч ми святкуємо наш перший ювілей!”, -кажуть учасники  хору.

Також хористи запевнють, що – буде цікаво:

 Якщо хорова музика завжди здавалася нецікавою і нудною, тоді обов’язково варто відвідати наш концерт! 😊 Цього вечора для вас звучатимуть не лише духовні хорові твори, а й оживуть давні канти, пролунають по-новому фольк-композиції; здивує імпровізація людськими голосами. Спільно з оркестром та нашими друзями – гуртом Lux Mundi – подаруємо вам передріздвяний настрій  і наповнимо любов’ю до Нього.