Храм Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного відсвяткував своє десятиліття

wide_11-23У неділю, 22 листопада 2015 року, з нагоди 10-ї річниці освячення храму Архистратига Михаїла Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного відбулась Архиєрейська Божественна Літургія.

Очолив спільну молитву Високопреосвященніший владика Ігор – Архиєпископ та Митрополит Львівський УГКЦ, який 2005 року освятив цей храм. Спісвлужили Митрополиту – Преосвященніший владика Богдан, єпископ-помічник Стрийської єпархії УГКЦ, о. Степан Сус, синкел у справах капеланства ЛА УГКЦ, о. Юліан Шеремета, головний військовий капелан Київської Архиєпархії УГКЦ, о. Андрій Хомишин, військовий капелан Національної академії сухопутних військ, о. Тарас Михальчук, військовий капелан 184-го навчального центру при Національній академії сухопутних військ, який діє на території Яворівського полігону, та о. Валерій Гром, працівник Департаменту Патріаршої Курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України.

«Храм Архистратига Михаїла 10 років тому став “духовним плацом” відродження військового капеланства. У його стінах проходили духовне формування Захисники України, чимало з них поклали своє життя за кожного з нас! – зазначає о. Степан Сус. – Дякуємо Богові та усім за підтримку та розуміння!».

У святковій молитві з нагоди 10-ї річниці освячення храму також взяли участь курсанти на чолі з керівництвом вишу. У своїй проповіді Митрополит Ігор подякував керівництву за виховання справжніх патріотів, а майбутнім офіцерам побажав бути гідними пам’яті випускників цього військового закладу, які з честю виконують свій професійний обов’язок, жертвуючи іноді і найціннішим — власним життям.

Після завершення Божественної Літургії Високопреосвященний владика Ігор з нагоди свята подарував начальнику академії генерал-лейтенанту Павлу Ткачуку портрет Праведного Митрополита Андрея Шептицького.

За матеріалами: www.kapelanstvo.info