Хрест Нерона – символ гонінь на християн

Не раз ми бачили цей символ на чиємусь браслеті, на футболці або на шиї. Ми навіть не замислювалися, що він означає, бо це лиш звичайний значок. Але чи насправді він звичайний? Бо ж це зламаний хрест!

З 1960-х років цей знак, так званий «пацифік», став відомий як символ боротьби за мир та ненасилля. Насправді ж це язичницька руна – Альгіз, але перевернена та взята в коло. Цікаво, що навіть у язичництві цей знак символізував мир, добробут та перемогу, але творці «пацифіку» її перевернули – тож, згідно з логікою, у носія цього знаку все має піти у зворотному напрямку. А дехто вказує, що перевернений Альгіз в більш раннього походження означав людину.

Християни повинні пам’ятати, що руни активно використовуються в окультизмі та в різних демонічних ідеологіях, однією з яких був націонал-соціалізм Гітлера. Завдяки цим магічним знакам намагалися контактувати з потойбічними силами та привертати собі успіх, а ворогам – невдачу. Також руною Альгіз вони намагалися замінити знак хреста. І, як бачимо, загравання з демонічними силами на практиці нерідко закінчується трагедію для контактерів (у випадку Третього Рейху – для всієї держави) вже в цьому житті, а на Божому Суді такі люди будуть осуджені на вічну кару в Пеклі.

Також читайте: Світ окультизму

Також із знаком переверненого та зламаного хреста пов’язана постать Нерона, який наказав розіп’яти на подібному хресті апостола Петра. Тож зламаний хрест став своєрідним зневажливим символом гоніння на християн за часів Нерона.  

А вже в 1950-х роках адвокат Джеральд Холтом нібито отримав замовлення від симпатика комуністів Бертнарда Рассела розробити символ, який об’єднав би лівих борців за мир у США. Знаком такої єдності був обраний хрест Нерона. Співало?

Походження цього символу можна також знайти в релігіях Далекого Сходу. Розгалуження у вигляді літери «Y» вказує на священне слово індуїзму, буддизму і джайнізму, повне езотеричних значень: «Ом» – воно символізує Брахму, Вішну і Шиву як божественне уособлення енергії або стихій – творчої, консервативної та руйнівної. Слово «Ом» також використовується на початку заклинань. Звичайно, що автори знаку надають офіційно інше пояснення символам, використаним у ньому, запевняють, що там використані букви та образи, пов’язані з ядерним роззброєнням. До речі, єдина держава у світі, яка втілила в життя ідею пацифістів, – це Україна, яка в 1990-х роках відмовилася від ядерної зброї.

Також читайте: Священник-екзорцист розповів, як розпізнати одержимість дияволом

Антон Шандор ЛаВей (сатаніст) використовував цей знак перед чорними месами та оргіями в сатанинській церкві в Сан-Франциско. Новим членам сатанинської церкви дають символ зламаного хреста, найчастіше зробленого з бальзамового дерева або кераміки, що означає розірвання всіх зв’язків з християнством і замирення із сатаною.

Отже, так званий «Знак миру» є окультним символом, тому ми НІКОЛИ не повинні носити його, навіть як прикрасу чи нашивку на одязі. Особливо полюбляють вороги Христа зображувати зламані, похилені, деформовані хрести та розп’яття, інколи видаючи це за модерний мистецький стиль.

Пам’ятаймо, що перед тим, як щось одягати чи рекламувати, краще ознайомитися, про що йде мова, бо може виявитися, що це не звичайний знак, а окультний символ, який може відкрити наше серце для зла. І навіть, якщо певний символ чи знак має сумнівне значення чи походження – краще перестрахуватись. 

На основі матеріалу з Джерело

Також читайте: Зливають віск, ходять до ворожок, а тоді ідуть до храму. У чому тут помилка?