Християнську молодь скликають на з’їзд до Раковця

рак 431 липня – 2 серпня 2015 року ЛОГО “Українська молодь – Христові” , спільно з ораторієм святого Дона Боско проводить з’їзд християнської молоді всієї Львівської Архиєпархії УГКЦ у відпустовому місці, селі Раковці, що біля селища Новосілки.

З’їзд  приурочений 150-літтю від дня народження Митрополита Андрея Шептицького та 200-літтю з дня народження Іоана Боско. Захід має на меті надихнути молодь до активної  участі у житті Церкви та держави. Під час цього заходу молоді люди зможуть поділитись своїм досвідом та більше дізнатись про роботу з молоддю отців Церкви.

Організатори очікують зібрати на з’їзді більше 500 осіб з різних парафій.

«Ми вибрали нове місце, на горбочку біля церкви, тому зможемо розмістити всіх бажаючих. Там дуже гарно, наче в Карпатах. Дехто питає чи не боїмося ми в час війни збирати молодь, а ми відповідаємо:  ми живемо з Богом і ходимо під Його крильми, тому нам нема чого боятись. Спільна молитва, особливо молоді, дітей, є надзвичайно сильною і на з’їзді вона піднесеться до неба допоможе нам і нашій країні Україні», – запевнили організатори.

У програмі заплановано: Архиєрейську Літургію, яку очолить Митрополит Львівський Ігор Возьняк,  розважання та духовні науки, концерт для молоді, нічні чування, представлення молодіжних спільнот, вистави театральних гуртків, концерт запрошених гостей.

Потрібно мати з собою: намет, спальник, каремат, особистий посуд, теплий одяг. На території з’їзду працюватиме безкоштовна польова кухня, що повністю обслуговуватиме учасників події.

Детальна інформація за телефоном:. 8(098)2517106 (Любов).