Християнський Рух «Світло Життя. Домашня Церква» провела вікенд-школу для сімей які є членами прородинних рухів.

Із 4 по 6 червня в Патріаршому домі (м. Львів) відбулася ІІІ вікендшкола для сімей прородинних рухів на тему «Обов’язки в Домашній Церкві”.

Немає опису.

Організатором школи є Комісія у родини і мирян УГКЦ, на запрошення якої у зустрічі взяли участь шістнадцять сімей із чотирьох єпархій УГКЦ в Україні. Початок заходу розпочався із Божественної Літургії та зі вступної конференції. Головним спікером школи був отець Олег Сартаков відповідальний за Рух Світло Життя Домашня Церква в Києво-Житомирській дієцезії, також спікерами була сім’я Мирона та Оксани Шкробут відповідальна пара за Рух Домашня Церква в УГКЦ.

Упродовж трьох днів учасники школи розглянули  формаційні матеріали та практичні рекомендації спікерів. 

Сім’я – це спільнота, простір пізнання себе і найближчих, де всі її члени вчаться служити один одному в любові. Розглядаючи роль і обов’язки кожного у сім’ї, учасники роздумували над участю батьків у християнському вихованні дітей. Спікери давали практичні поради та ділились власним досвідом про дію в житті молитви та подружнього діалогу  і що відбувається як цього бракує. Учасники говорили про досвід того як особиста, родинна і подружня молитва, читання Святого Письма позитивно змінює стосунки та впливає на потреби сім’ї у нормальному функціонуванні.

Немає опису.

Деякі сім’ї перебували на школі з дітьми, з якими займалися аніматори.

 

Повідомила Комісія УГКЦ у справах родини і мирян