Іконописна школа «Радруж» УКУ запрошує на навчання у весняному семестрі

Іконописна школа «Радруж» Українського католицького університету пропонує у весняному семестрі ексклюзивні за якістю та формою курси та події як в аудиторному, так і в онлайн-форматі. Всі охочі мають нагоду дізнатися про традицію української ікони та спробувати свої сили в іконописі.

У весняному семестрі 2024 року школа реалізує шість програм, із яких охочі можуть обрати зручнішу й цікавішу для себе. Детальніше ознайомитися з ними та заповнити анкету для навчання можна на сторінках програм.

Аудиторні програми:
1. Надихаюча програма з іконопису (17 лютого – 13 квітня) – це найкращий формат, щоби швидко набути навиків темперного живопису, засвоїти ази богослов’я ікони та знайти однодумців.

 https://radruzh.org/news/nadyhajuchyj-kurs-ikonopysu-vesna-2024-r/

  1. Іконографічний рисунок з Софією Білик (5 лютого – 22 квітня, 30 годин)– це нагода під керівництвом високопрофесійного викладача, випускниці «Радружу» та кафедри сакрального мистецтва ЛНАМ, набути навиків рисунку, які допоможуть самим створювати ікону. 

https://radruzh.org/news/ikonografichnyj-rysunok-zi-sofijeju-bilyk-i-ta-ii-rivnja/

  1. Композиція та кольорознавство (14 лютого – 01 травня, 26 годин) – побудова композиції власної ікони та праця над її колористикою. 

https://radruzh.org/news/kurs-kompozytsija-ta-koloroznavstvo-prodovzhennja/   

Онлайн-курси:
1. Курс «Новий Завіт: Слово і образ» (6 лютого – 28 травня, 32 години) 

Курс складається з біблійної та іконографічної складової та передбачає ознайомлення студентів з базовими текстами Нового завіту та їхнім візуальним вираженням у мистецтві. Це своєрідні духовні роздуми над Словом Божим через образ. Курс читатимуть двоє викладачів – бібліст та мистецтвознавець. 

https://radruzh.org/news/bazovyj-kurs-novyj-zavit-slovo-ta-obraz/

  1. Курс «Мистецтво книги в Україні та світі» (30 годин)запрошує всіх охочих зануритися у світ книги в Україні та світі, пізнати процес її створення з п. Вірою Фрис, доцентом кафедри нової і новітньої історії України УКУ, знавцем книги.

https://radruzh.org/news/kurs-mystetstvo-knygy-v-ukrajini-ta-sviti/

  1. Онлайн курс іконопису з Катериною Дмитерко (початок 17 лютого)– цей курс для тих, хто бажає написати ікону, не виходячи з власної домівки, наслідуючи середньовічного українського майстра.

https://radruzh.org/news/vesnjanyj-onlajn-kurs-ikonopysu-2024-r/

«У “Радужі” ми досліджуємо та пізнаємо традицію українського іконопису, і, розвиваючи його, намагаємося зберегти цю глибинну спадщину для наступних поколінь», – підкреслюють у школі.На деяких курсах кількість учасників обмежена, тож усіх охочих запрошують не відкладати реєстрацію. Деякі з програм уже розпочалися.

На усі курси школа «Радруж» також пропонує подарункові сертифікати.

Детальніше про навчальні й творчі проєкти іконописної школи «Радруж» дізнайтеся на сайті radruzh.org

Повідомила Іконописна школа УКУ