Львів’яни зможуть урочисто зустріти Патріарха Філарета та побувати на презентації книг під час Форуму видавців за участю Глави УПЦ КП

Філарет візитСьогодні, 12 вересня, розпочнеться триденний Першосвятительський візит Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета до Львівської єпархії.

Предстоятель Церкви прибуде до Львова літаком з Осло, де бере участь у важливих міжнародних зустрічах.

Урочиста зустріч Святійшого Патріарха Філарета запланована сьогодні на 15:30 на площі перед будівлею старого терміналу Львівського аеровокзалу.

Одразу після прибуття до Львова Предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату дасть брифінг для представників засобів масової інформації.

У перший день візиту Патріарх Філарет також візьме участь у Форумі видавців, зокрема у презентації книг видавництва Видавничого відділу Київської Патріархії у Палаці мистецтв.

«Відвідини Львівської єпархії і Львова для  Святійшого Патріарха Філарета є дуже особливими. Його Святість часто наголошує на молитовності галичан і на великій кількості типових величних храмів. Вже традиційним є візит Святійшого Патріарха Філарета до Львова саме у цей час, восени, адже 13 вересня відбувається Літургія на цілющому джерелі присілка Заглана с. Монастирець Жовківського району – місці явлення Божої Матері, – в рамках Всеукраїнської Патріаршої прощі» – зазначили у прес-службі Львівсько-Сокальської єпархії.

Цьогоріч, в умовах неспокою у державі, Першосвятительський візит Предстоятеля Української Православної Церкви Київського Патріархату до Львова набуває особливого забарвлення. Під час богослужінь духовенство на чолі з Патріархом посилено молитиметься за мир в Україні. Крім того, проща до Заглиної відбудеться під гаслом “За мир і Боже змилування над Україною”.

«Вважаю, що цьогорічний візит Патріарха Філарета до Львова є дуже необхідним і актуальним, адже він уже давно став справжнім духовним лідером нації, а Львів завжди був форпостом державницької ідеї» – наголосив прес-секретар єпархії Лука Карпюк.

Детальна програма візиту Патріарха тут