Іконописна школа «Радруж» УКУ запрошує всіх охочих на програму «ЛІТО З ІКОНОЮ»

«ЛІТО З ІКОНОЮ»: Іконописна школа «Радруж» Українського католицького університету цього червня запрошує дітей та дорослих на інтенсивний курс іконопису.

Школа поєднує чотири складові навчання, важливі для опанування традиційного східнохристиянського іконопису: вивчення богословсько-історичних та мистецьких основ іконопису; засвоєння практичних навиків та секретів іконописного мистецтва; створення духовної атмосфери молитви, тиші та медитації у спільноті однодумців; знайомство із шедеврами західноукраїнського іконопису.

Програма відкрита для всіх охочих, незалежно від рівня мистецького досвіду (або взагалі за його відсутності), дозволяє ближче познайомитися з феноменом ікони, власноруч написати ікону, поглибити свій молитовний досвід та ознайомитися зі східнохристиянською духовністю.  

Для дорослих пропонується двотижневий інтенсивний курс іконопису (25 червня – 8 липня 2023 року) та теоретичний онлайн курс з богослов’я ікони (13 червня – 12 липня 2023 року, онлайн). Це щоденні інтенсивні практичні заняття з технології та техніки іконопису, щоденна Божественна Літургія, читання Святого Письма, екскурсії та поїздка до пам’яток сакрального мистецтва Західної України.

Усі деталі та анкета для реєстрації за посиланням: 

https://radruzh.org/news/litnja-ikonopysna-shkola-25-chervnja-8-lypnja-2023-/

Школа також пропонує інтенсивну програму (26-30 червня 2023 року) для дітей віком 10-16 років. Діти познайомляться ближче з покровителем міста Львова св. Юрієм Змієборцем та напишуть його ікону. Буде весело, цікаво та пізнавально!

Деталі про дитячу школу за посиланням  https://radruzh.org/news/litnja-shkola-ikonopysu-dlja-ditej/

 «Іконопис сьогодні – це духовна зброя!

Це близьке і, водночас, медитативне знайомство зі святими особами, лики яких малюємо. Це спільнота однодумців, які пізнають древні традиції українського іконопису, які готові вдосконалюватись та змінювати світ своїм мистецтвом!»

Повідомила Іконописна школа «Радруж» УКУ