Інститут екуменічних студій запрошує на міжнародний вебінар

Інститут екуменічних студій Українського католицького університету, у партнерстві з Фондом Конрада Аденауера в Україні, продовжує публічні вебінари «Зрозуміти закони та моральність війни в Україні». Про реакцію міжнародного співтовариства – наступний семінар 11 серпня о 18:00 год на платформі ZOOM. Спікер – професор о. Афонсу Сейшас Нуньєс, Товариство Ісуса, Saint Louis University.

– Яке значення має подання України до Міжнародного Суду та застосовність Конвенції про геноцид до конфлікту?

– Яка актуальність і можливість для прокурора Міжнародного кримінального суду розпочати розслідування конфлікту в Україні?

– Яке значення має ініціатива створення спеціального трибуналу для ситуації в Україні?

Відповіді на ці запитання – у четвер, 11 серпня, о 18:00 год на платформі Zoom.

“Звіт Amnesty International про війну в Україні вимагає від нас реакції, яка б базувалася на міжнародному гуманітарному праві. Вебінари професора Сейшас Нуньєса, які готує Інститут екуменічних студій УКУ, є швидким зануренням в цю тематику”, – анонсує вебінар директор Інституту екуменічних студій УКУ д-р Павло Смицнюк.

Захід відбудеться із синхронним перекладом українською та англійською мовами.

До участі запрошують: представників громадських організацій, юристів, волонтерів, військових юристів, капеланів, представників державних установ, соціологів, журналістів. 

Реєстрація на вебінар: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSehXj9Gdj8wX6I0Z7oVE_wn0W5LWo-CgeSu8UXNgOpiltgmDw/viewform?fbclid=IwAR0lliw4qBbAK4IAk1Izm0iq_Bn5GySAyQ9QhBkNw80dTPDN3Iq1r-ZWkFk.

Деталі щодо участі: irakit@ucu.edu.ua, Ірина Кітура.