“Інвестуйте у своє духовне життя”: єрм. Юстин (Бойко) про 3 причини відвідати Дім Паломника у Страдчі

Дорогі друзі, вітаю Вас із святої Страдецької гори. Ті що живуть у Львові чи на Львівщині знають, що неподалік знаходиться головне відпустове місце Львівської Архиєпархії – Страдецька гора.

  1. Унікальна історія Страдецької гори

Вона тягнеться своєю історією ще до часів Київської Русі, згадується у Іпатівському літописі. Але у минулому столітті ця гора стала місцем, яке дарувало нашій Церкві двох мучеників – отця Миколу Конрада і дяка Володимира Прийму. Також ця гора є місцем паломництва, майже від часів Незалежності і щороку тут відбуваються велелюдні прощі.  Вони завжди розпочинаються Святою Літургією, а опісля є сповідь, паломництво, тощо.

2. Відвідайте новий Дім паломника на Страдецькій горі

 Цьогоріч ми маємо таку унікальну подію, що зовсім нещодавно відчинився Дім паломника на Страдецькій горі, який ви бачите позаду мене. Це унікальне місце з чудовими кімнатами, кухнею. Навколо видно всі простори, навіть Львів можна побачити з цієї гори. Я не можу намилуватися цим Домом паломника, який спорудили завдяки меценатам, яким велика повага і подяка. Прагну запросити Вас відвідати цей дім паломника і зупинитися тут.

3. Дім паломника у Страдчі як місце, де можна відновитися духовно і фізично

Тут можна зупинятися як групами, так і поодиноко. Хто би хотів виїхати сюди на суботу, неділю, пятницю і тут побути – це нема кращого. Або реколекції тут провести, або приїхати групами чи просто відпочити – це чудова нагода. Ціна є просто смішна, тому що,думаю, що багато з вас витрачає набагато більше протягом дня. Закликаю Вас – інвестуйте у своє духовне, фізичне життя, а одночасно відвідайте такі великі місця як ця Страдецька гора, яку називають українським Єрусалимом. Будинок паломника на Страдецькій горі Вас чекає! Прийдіть і подивіться.