Ієрей Артемій Бабленюк (УПЦ КП) прочитав лекцію про Чин Таїнств Хрещення та Миропомазання

  DSC8793У п’ятницю, 15 липня 2016 року, в Залі засідань Львівського єпархіального управління УПЦ КП відбулася чергова лекція із богослов’я в рамках Львівських братських студій, що діють при Покровському кафедральному соборі м. Львова.

  Лектором виступив завідувач канцелярії Львівського єпархіального управління (УПЦ КП)  ієрей Артемій Бабленюк.

 Отець Артемій разом з аудиторією слухачів детально розібрали  чинопослідування Таїнства Хрещення і Миропомазання, мету і значення молитов, які промовляють під час цього таїнства.

 Насамперед, розглянули молитви над матір’ю та дитиною в 1-й, 8-й, чи 40-й день. Особливий акцент лектор зробив на історичному формуванні цього чинопослідування. Крім того, детально проаналізували й особливі моменти в Таїнстві Хрещення (заборонені молитви, відречення від сатани і з’єднання із Христом).

  Варто зазначити, що метою таких духовних зустрічей-бесід і лекцій є глибше ознайомлення християн із церковною історією, основами християнського богослов’я та більш ґрунтовне вивчення Біблії. Окрім того, аналогічні лекції мають на меті допомогти тим людям, які роблять перші кроки в  пізнанні своєї християнської ідентичності.

  Нагадаємо, зустрічі проводять щоп’ятниці за адресою: м. Львів, вул. Грушевського, 2.

  Контактний телефон для охочих приєднатися до аудиторії слухачів Львівських братських студій – 096 450 4000 (Марія).

  Джерело: «Град Лева».