Капела «Дударик» запрошує відвідати благочинні концерти на підтримку ЗСУ

22 січня у FESTrepublic о 18:00 год. колядничі гурти усіх генерацій та вокальна формація «Дударик-FOREVER» запрошують відвідати концерт-вечірку «По Коляді». Участь також візьмуть: Lviv Clarinet Quartet та солістка Ірина Чікель.

28 січня у Гарнізонному Храмі свв. апп. Петра і Петра о 15.00 та 16.30 год. відбудуться два благочинні концерти «Коляди з платівок» у виконанні Національної академічної чоловічої хорової капели «Дударик», Хору хлопчиків хорової школи «Дударик», Дівочого ансамблю «Сестрички» та «Дударик – FOREVER». Метою усіх концертів є збір коштів на потреби 103-тої Бригади ЗСУ.

Квитки придбані на концерт «По Коляді» 24.02.2022 у FESTrepublic залишаються дійсними – для відвідування події зверніться на пошту festrepublic@fest.foundation. Також в наявності ще є вхідні квитки без фіксованого місця, хоча в такому гарному товаристві кожен знайде своє місце! Квитки: https://gastroli.ua/events/18676

Вхід на концерти у Храм свв. апп. Петра і Павла «Коляди з платівок» є вільним. Як зазначив художній керівник та директор капели Дмитро Кацал: «Зараз, в часі війни, є потреба саме такого концерту. Так, щоб вініл з платівок потік і було чутно потріскування гноту свічки, щоб запахло кутею і медом – такою має бути наша коляда. Ще одне, квитків не буде, але гроші візьміть. Зробимо грошовий внесок у придбання  екскаватора для Львівської 103 окремої бригади Сил територіальної оборони Збройних сил України». 

Хорова капела «Дударик» від початку війни долучається до збору коштів на потреби ЗСУ. За майже рік війни було придбано: мобільні телефони, пауер-банки, бензопили «Oleo-Mac», кабелі-подовжувачі до переносних електростанцій, бензиновий електрогенератор «EnerSol» для 80 ОДШБр; тепловізор, розвантажувальні жилети для роти швидкого реагування ОШБ Білгород-Дністровського; запчастини до військових вантажівок, поршень, підсилювач приводу зчеплення, шатун в зборі, комплект прокладок і головка блоку, генератори, стартери для в/ч А0281 (м. Житомир); безпілотник «Punisher» для 24-тої Бригади; 4 автомобілі для захисників-дудариків та 80-ї аеромобільної Бригади ЗСУ.

Упродовж 4 місяців Хорова школа «Дударик» ім. М. Кацала та Храм Святого Лазаря були прихистком для багатьох українців, які змушені були покинути свої домівки.

Завдяки Дмитру Кацалу були створені проєкти на підтримку Збройних сил України. Проєкт «Прийняття» – пісні, які росіяни вкрали в українців, та твори Тараса Шевченка, а також щонедільні благодійні концерти у храмі святого Лазаря та «кава по Літургії», які проводитимуться до Перемоги, а то й після (початок Літургії об 11 год).

«Дударик» спільно з INSO-Lviv та Львівською філармонією влаштували благодійний ярмарок, кошти з якого були передані на потреби Львівської 80-ої ОМДШБ. 

Хорова капела у липні 2022 року здійснила волонтерське турне із програмою «1000 років музичної історії України» у Латвію. Упродовж 5 днів капела дала 5 успішних концертів, на яких вдалося придбати автомобіль для 80-ої аеромобільної Бригади ЗСУ. У вересні «Дударик» вирушив у концертний тур Німеччина-Австрія, де відбулися 8 благодійних концертів, кошти з яких були передані для 24-тої окремої механізованої бригади.

У жовтні та листопаді на сцені театру ім. М. Заньковецької відбулися два концерти «Дударик і друзі», кошти з яких були передані на придбання безпілотника для 24-ої окремої механізованої бригади.

У грудні на сцені Львівської Національної філармонії відбулися 6 концертів, кошти з яких будуть передані на купівлю екскаватора для 103-ої бригади ЗСУ.