Капелан ЛМР вперше відмовився прочитати молитву з депутатами. Цитата дня

Капелан Львівської міськради о. Павло Дроздяк відмовився прочитати 19 червня разом із депутатами традиційну молитву перед початком сесії.

“Я сьогодні не буду з вами молитися. Прошу вибачення у тих, для кого це було дуже дорогим, але сьогодні залишу це на ваш розсуд. Якщо вам буде потрібна ця молитва перед початком пленарного засідання і ми справді будемо поводити себе гідно і достойно – не штовхаючись,не перебиваючи, не лаючись… Бо мені як капеланові за ці сім років було дуже боляче і за все те, що зараз відбувається”.

Перед цим священнослужитель пояснив що вирішив так зробити, оскільки відчуває сором за поведінку деяких депутатів: «Мені не байдуже як капеланові отримувати після цього дуже багато телефонних дзвінків з докорами про [вашу] поведінку», – заявив о. Павло, звертаючись до депутатів. На початку засідання він традиційно прочитав притчу з Євангелія, а в кінці розповіді заявив, що не буде молитися. Це перший такий випадок за десять років, впродовж яких засідання міської ради Львова починаються із загальної молитви, яку промовляє священик УГКЦ.

Джерело: ZAXID.NET за матеріалами Гал. інфо