Капелану Львівської міської ради вручили відзнаку з нагоди Дня місцевого самоврядування

DrozdyakЛьвів відзначає День місцевого самоврядування. З цієї нагоди сьогодні, 7 грудня 2017 року, в Ратуші відбулися урочисті збори за участю керівництва міста, представників духовенства, працівників мерії та депутатського корпусу міста Львова. Розпочали засідання хвилиною мовчання, вшановуючи пам’ять загиблого бійця Віктора Матюхіна і волонтера Тараса Білика. Також поклали квіти до могили голови Львівського виконавчого комітету у 1990 році Богдана Котика та громадської і військової діячки Олени Степанів. Відтак, міський голова Андрій Садовий відзначив подяками і почесними відзнаками працівників місцевого самоврядування і тих містян, які долучаються до розвитку і працюють на благо міста Львова.

Так, за віддане служіння на благо громади міста Львова, сумлінну працю, реалізацію міських ініціатив, активну громадянську й життєву позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування, подяки від громади міста Львова отримало багато людей.

IMG_2003Зокрема за сумлінне служіння на благо громади міста Львова, зміцнення і поширення християнських цінностей, духовну опіку й відданість своїй пастві та з нагоди Дня місцевого самоврядування був нагороджений о. Павло Дроздяк, капелан ЛМР: “Я щиро вдячний за цю нагороду і можливість здійснювати душпастирську працю у нашому місті. Звісно, перед нами стоїть багато викликів. Але з вірою в Бога у серці та сумлінно працюючи зможемо змінити суспільство та країну на краще. Як казав Блаженніший Любомир Гузар: “Ви дуже сильні, якщо бажаєте добра, якщо стараєтеся, якщо гуртуєтеся, якщо намагаєтеся спільно творити добро, жити чесно, жити творчо. Заради радості, яку можемо так принести Богові і ближньому, варто трудитися, жертвувати свій час і свої зусилля”. Нехай Бог охороняє всіх нас та дарує наснаги бути відданими своєму покликанню та життєвим принципам”.