Кардинал Краєвський освятив у Львові Дім для жінок і дітей

У п’ятницю, 22 вересня, у Львові відбулось освячення та відкриття Екуменічного центру милосердя бл. Бернардини Яблонської.

Про це повідомляє сайт Львівської архідієцезії РКЦ.

Відкриттю комплексу передували свята меса й освячення каплиці та житлових приміщень сестер, які тут будуть жити, молитися і працювати.

В урочистій інавгурації Дому милосердя взяли участь Папський елемозинарій кардинал Конрад Краєвський, Апостольський Нунцій в Україні архієпископ Вісвальдас Кульбокас, архієпископ Мечислав Мокшицький, митрополит Львівський РКЦ, а також єпископи-помічники Львівської архідієцезії Леон Малий та Едвард Кава.

Також читайте: Кардинал Конрад Краєвський: «Тішимося, що першу цеглинку Дому для бездомних жінок підтримав Папа»

На заході був присутній міський голова Львова Андрій Садовий, керівник Департаменту «Адміністрація міського голови» ЛМР Євген Бойко та інші представники міської та обласної влади, а також численні гості з Польщі та України.

Вітаючи гостей, архієпископ Мечислав подякував за присутність кардиналу Конраду, який 2020 року освятив наріжний камінь під будівництво притулку й каплиці, а також разом із Папою Франциском всіляко сприяв самому будівництву.

Звертаючись до всіх присутніх, кардинал Краєвський сказав:

«Коли Папа Франциск довідався, що будівництво дому завершено, то сказав, що це суто євангельська справа, Ісус вчинив би так само, бо зранку до ночі Він шукав тих, хто потребує допомоги. Сьогодні Він через нас зробив те саме. Тому можемо сьогодні сказати про себе, що ми є людьми Євангелія. Тож освятімо цей дім разом, щоб усі, хто потребує допомоги, могли знайти тут свій прихисток. За початковим задумом, це мав бути Дім для самотніх матерів та жінок у кризових ситуаціях. Але почалася відкрита війна, тож сьогодні цей дім призначений також і для надання підтримки людям, які опинилися у Львові, втікаючи з місць, охоплених бойовими діями, і потребують тимчасового прихистку та допомоги».

На знак вдячності й підтримки архієпископ Мечислав Мокшицький подарував сестрам образ Ісуса Милосердного.

Також читайте: Поляк замінить Франциска? Ватиканіст вказує на кардинала Краєвського