Кардинал Краєвський привіз для українців допомогу до Різдва

У понеділок, 19 грудня 2022 року, кардинал Конрад Краєвський, Апостольський елемозинарій, в рамках нової місії прибув до Львова за кермом фургона, найбільшого, яким він міг керувати згідно з водійським посвідченням, із генераторами та одягом для українців. Цю допомогу Папський розподілювач милостині розвозитиме містами України, повідомляє Vatican News.

Кардинал Краєвський привіз вантаж, що нараховує 40 електрогенераторів та термофутболки. Цю допомогу Дикастерія харитативного служння збирає, щоби полегшувати страждання українців, які змушені переносити зимові морози в умовах пошкодження інфраструктури, спричиненого російськими ракетними обстрілами.

До польського міста Перемишля поблизу кордону з Україну прибули також дві вантажівки з генераторами та термобілизною. «Прикордонні служби дуже люб’язні, зустрічаючи автомобіль з Ватикану, що везе допомогу», – зазначив Префект Дикастерії харитативного служіння в інтерв’ю для Радіо Ватикану – Vatican News, зазначивши, що гуманітарній місії вдалося швидко і безперешкодно перетнути кордон зі засобами зібраної для українців допомоги.

Кардинал Конрад Краєвський вкотре власноруч привіз допомогу для українців. Фото: rkc.org.ua

Збірку для українців Дикастерія харитативного служіння, яку очолює кардинал Краєвський, оголосила на початку грудня, зазначає сайт Римсько-Католицької Церкви в Україні. Впродовж цього часу вдалося сформувати для перевезення три вантажівки гуманітарної допомоги: дві з термобілизною та одну з генераторами. Збірка триває далі. 

Вантажі зараз знаходяться на складах польського Карітасу у Лежайську. Кардинал Краєвський у супроводі єпископа Едварда (Кави) перевезе їх до Львова, звідки допомга прямуватиме далі. Завтра один вантаж із термобілизною, генераторами та продуктами харчування вирушить до Запоріжжя, аби допомогти людям ще до Різдвяних свят. Протягом цього тижня Папський розподілювач милостині перебуватиме в Україні, засвідчуючи підтримку Святішого Отця для багатостраждального українського народу.

Вантажі зараз знаходяться на складах польського Карітасу у Лежайську. Фото: rkc.org.ua

Нагадаємо, кардинал Краєвський вже чотири рази відвідував Україну протягом цього року із місією гуманітарної допомоги з доручення Папи Римського. Під час відвідання прифронтової зони він разом з командою, що розвозила допомогу, навіть потрапив під обстріли.