Католики молитимуться за Вселенський Православний Собор

d1567547701Католики Рима молитимуться у намірі Вселенського Православного собору, який повинен відбутися на Криті 19-27 червня. Організатором богослужіння є Папська Рада у справах єдності християн.

Так 11 червня о 17.00 год. в папській базиліці св. Павла відбудеться Вечірня. Католики хочуть висловити духовну близькість Католицької Церкви до Православної.

Нагадуємо, скликаний Патріархом Константинопольським Варфоломеєм, перший за більше ніж тисячу років, Вселенський Православний собор, підготовка до якого тривала більше ніж півстоліття. Тим не менше, кілька Православних Церков, у тому числі найбільша з них — Російська, вже висловили заперечення щодо деяких документів, які будуть прийняті на засіданні Ради і закликала змінити термін їх розгляду на більш пізній термін. Натомість Болгарська Православна Церква взагалі повідомила про те, що вона не послала своїх представників на Крит. Також Синод Антіохійського Патріархату висунув Константинополю умови своєї участі у Всеправославному Соборі. У цій ситуації невідомо, чи взагалі відбудеться Собор.

За матеріалами: Католицький Медіа-Центр