Книга львівського видавництва потрапила до каталогу найкращих дитячих книжок світу

vijna_rondoЦього року дві українські дитячі книжки увійшли до міжнародного каталогу «Білі круки 2015». Книга львівського Видавництва Старого Лева «Війна, що змінила Рондо»  Романи Романишин та Андрія Лесіва уже відома в Європі завдяки відзнаці BolognaRagazzi. Також до каталогу увійшов путівник «Мій маленький Київ» Анастасії Денисенко, Олени Старанчук та Олега Грищенка (Laurus).

«Війна, що змінила Рондо» – це книга про те, що війна не має серця і не розуміє жодної мови, зате торкається кожного і на всіх залишає шрами. Та якщо спільно збудувати машину світла і навчитися співати попри все, тоді навіть найтендітніші істоти зможуть вистояти й перемогти. А ще ця книга – це привід для вдумливої розмови з дітьми (або й зі собою) про те, що діється нині в країні чи й деінде у світі, у форматі чарівної історії, яка завжди залишає місце для надії та оптимізму.

Цього року каталог «Білі круки» зібрав 200 найменувань книг 36 мовами з 55 країн світу.

Довідка:

Міжнародний каталог «Білі круки» (The White Ravens) – це перелік найкращих дитячих книжок, який виходить щорічно з 1996 року. Фахівці обирають з книг, що надходять до Міжнародної молодіжної бібліотеки (International Youth Library, IYL) в Мюнхені з усього світу, найкращі видання і формують топ-перелік. Серед критеріїв оцінки найкращих книг – літературний стиль і дизайн, універсальність теми, новаторські художні рішення. Каталог «Білі круки» вважають одним із ключових орієнтирів у світі дитячої та підліткової літератури, який визначає світові тенденції для критиків, видавців, продавців книги.

За матеріалами: zaxid.net,  starylev.com.ua