Світ побачив друком нове видання Блаженнішого Святослава «У паломництві до гідності та свободи..»

ArticleImages_59595_нове_виданняЗ нагоди четвертої річниці інтронізації Глави УГКЦ вийшло друком нове видання «У паломництві до гідності та свободи: Пастирське слово Блаженнішого Святослава до вірних УГКЦ і всіх людей доброї волі».

Книга містить у собі 4 розділи, зокрема: «Проголошування мирного способу змагання на право на європейське майбутнє», «Голос на захист співвітчизників, постраждалих від рук злочинної влади», «Позиція в час інтервенції Росії на Південь та Схід України» та «Душпастирська опіка українців у збройній боротьбі на східних теренах Батьківщини» .

У книзі зібрані промови, проповіді, заяви, листи до високопосадовців, звернення та інше з приводу однойменних розділів.

Вступне слово до книги написав український правозахисник, публіцист, віце-ректор Українського католицького університету у Львові Мирослав Маринович. У своєму слові п. Мирослав звертає увагу на ключову ідею цього збірника. На його погляд, найперше, його ідея полягає в тому, щоб проаналізувати, які «дії в недавньому минулому були благословенні, а які – відійшли в минуле, не залишивши пам’яті в історії та значущого сліду». Крім цього, на його думку, ця книга є «гідною відповіддю на всі лукавства інформаційної війни проти УГКЦ». Автором задуму видання та упорядником цього збірника є Ірина Голота.

Видання могло б зацікавити насамперед священнослужителів, монашество, мирян, науковців та небайдужих зацікавлених осіб.

За матеріалами: news.ugcc.ua