На Форумі видавців презентуватимуть нові видання Інституту екуменічних студійУКУ

ies.loho_-e1480935970452Від 13 до 17 вересня 2017 року у Львівському палаці мистецтв,  під час 24-го «Форуму видавців у Львові»,  відвідувачі зможуть придбати видання Інституту екуменічних студій УКУ.

Кожного року Інститут екуменічних студій УКУ пропонує своїм читачам тільки найкращі видання. Цьогоріч на розсуд учасників Форуму буде представлено три книги.

Саме під час Форуму на стенді видавництва УКУ вперше можна буде придбати книгу президента ІЕС отця-доктора Івана Дацька «У пошуках єдности і правди: Вибрані твори». Ця публікація – це збірник праць особистого секретаря патріярха Йосифа Сліпого, близького співпрацівника та канцлера блаженнішого Мирослава-Івана Любачівського та довголітнього члена Спільної міжнародної комісії для богословського діялогу між Римо-Католицькою і Православною Церквами. Книга призначена для істориків, богословів та всіх, хто цікавиться історією УГКЦ та екуменізмом.

Друге видання Інституту екуменічних студій, яке зможе придбати допитлий читач, – «Фотієва схизма: історія і легенда» Франтішека Дворника. Переклад з англійської мови здійснив Роман Скакун. Ця книга призначена не лише для богословів, а й для широкого кола читачів – тих, хто цікавиться справою єдності всіх християн.

Вже третє видання книги «Йосиф Сліпий. Спомини» також буде доступний на стенді  видавництва УКУ. Третє видання, видане в ювілейному 125-році з дня народження  Йосифа Сліпого, побачило світ уточненим, виправленим і доповненим меморандумом о. Йоганнеса Віллебрандса, який опублікований мовою оригіналу та в українському перекладі.  Це видання здійснене за редакцією президента Інституту екуменічних студій УКУ отця-доктора Івана Дацька та доктора Марії Горячої.

Довідка:

Зазначимо, що видання Інституту екуменічних студій неодноразово були нагороджені як найкращі книги Форуму. Зокрема, у 2014 році «Йосиф Сліпий.  Спомини» отримала відзнаку «Краща книга Форуму видавців», а  минулого року серед найкращих книг Форуму переклад твору  «Флорентійський собор» о. Джозефа Гілла посів 16-те місце.

Джерело: прес-центр ІЕС