Книгу про Патріарха УАПЦ Димитрія (Ярему) презентують завтра у Музеї історії релігії

Презентація книги відбудеться завтра 6 травня 2019 у Музеї історії релігії (Музейна, 1). Початок о 16:00. Автором презентованого видання є отець-диякон Юрій Федів. Книга присвячена життєвому шляху та творчості Патріарха Київського і всієї України, Предстоятеля УАПЦ Димитрія (Яреми).

“7 вересня 1993 Другий помісний собор обрав його патріархом Київським і всієї України (УАПЦ). 14 жовтня 1993 у церкві Спаса на Берестові відбулася інтронізація.

Протягом свого патріаршого служіння Патріарх Димитрій відвідав усі єпархії УАПЦ в Україні, а також США і Польщу. Охоче проповідував у різних суспільних середовищах. Виявляв постійну турботу про налагодження міжцерковних стосунків і творення єдиної Помісної Церкви в Україні. Постійно дбав про розвиток церковного мистецтва на засадах національної традиції, про воцерковлення української молоді та інтелігенції.

Димитрій (Ярема) – автор книги «Дивний світ ікон» (1994), статей на богословську тематику та з історії іконопису. Лауреат премії ім. Свєнціцьких за наукову роботу в галузі мистецтвознавства. Друковані праці пов’язані з проблемами суспільного служіння Церкви (послання до християн України «На порозі 2000 року», цикл послань «Розмови про страшне сьогодення», статті в газетах «Наша віра», «Успенська вежа»), історією іконопису в Україні. Підготував і подав до друку двотомну монографію з історії іконопису” – йдеться на фб-сторінці Молода Лемківщина