Колектив Львівського національного університету ім. Івана Франка привітав Митрополита Епіфанія з Різдвяними святами

11 січня 2019 р. працівники та студенти Львівського національного університету ім. Івана Франка прибули до Михайлівського Золотоверхого монастиря, щоб привітати Предстоятеля Української Православної Церкви Митрополита Київського і всієї України Епіфанія з Різдвом Христовим та з обранням на відповідальне служіння Церкві.

1

У приміщені Київської православної богословської академії викладачі і студенти зі Львова з декораціями і костюмами показали Його Блаженству Різдвяний вертеп.

Проректор з науково-педагогічної роботи Львівського національного університету ім. Івана Франка Ярослав Герасим вручив Митрополиту пам’ятні подарунки і висловив слова підтримки запевнивши, що українська молодь вболіває і підтримуватиме Українську Церкву.

3

Митрополит Епіфаній подякував за це свято і підкреслив значення і важливість колядок і щедрівок у цей різдвяний час. Також Його Блаженство відповів на питання студентів, зокрема розповів про нещодавню поїздку до Константинополя і про незабутні моменти спільного богослужіння з Вселенським Патріархом. Владика передав кожному коляднику солодкий подарунок і книгу.

Після цього була зроблена спільна світлина.

Джерело: https://www.pomisna.info