“Коли віддаємо усе, що маємо, тоді Господь дає нам більше, аніж ми мали”, – Глава УГКЦ

Таїнство Христа полягає в тому, що, коли людина все віддає, Господь Бог повертає їй усе назад, наповнює її життя ще більше. Таку думку висловив Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав.

Людина часто думає, – каже Блаженніший Святослав, – що коли вона себе рятує, коли вона цей світ використовує для власного прожитку, тоді вона себе забезпечує. Вона себе забезпечує сьогодні і завтра… Але правда є цілком інакшою. Людина справді живе лише тоді, коли вона дає. Тому апостол Павло каже: більше щастя давати, ніж брати».

Як людина віддає, переконує духовний лідер, те, ким вона є і що має, задля Христового Євангелія, коли віддає себе, щоби світ пізнав Бога, щоби світ через оту самовіддачу людини отримав доступ до живого джерела, до самого Бога, який їй дає життя, тоді та людина спасає свою душу.

Бо таїнство Христа полягає в тому, що, коли людина все віддає, Господь Бог повертає їй усе назад, навіть більше, ніж вона мала до того, наповнює ще більше її життя. «Тому та людина, яка вірить у Бога, завжди готова послужити ближньому, готова віддати себе, щоб інша людина через той акт милосердя в ім’я Бога, в ім’я джерела життя, відчула, що сам Бог про неї дбає», – додав Предстоятель.

Джерело: Департамент інформації УГКЦ