Команда сайту «Духовна велич Львова» організовує передріздвяні екуменічні реколекції

unnamed4Час Різдвяного посту – особлива можливість зупинитись і проаналізувати рік, що минає, а також побути наодинці із собою, з внутрішнім духовним світом. Команда сайту «Духовна велич Львова» пропонує своїм читачам та всім охочим таку унікальну можливість. 13-14 грудня 2014 року запрошуємо на екуменічні передріздвяні реколекції.

«Особливість заходу у тому, що впродовж цих днів будемо молитись у трьох християнських спільнотах Львова разом з духовенством УПЦ, УГКЦ, УПЦ КП. На мою думку, спільна молитва та духовні науки священиків, які представляють ці конфесії, будуть ефективними для екуменічного діалогу та єднання, а також спонукатимуть ще більше відкрити для себе одні одних. Якщо читачам сайту сподобається наша ініціатива, то продовжимо такі міжконфесійні зустрічі і у передпасхальний час», – зазначив керівник проекту «Духовна велич Львова» Євген Бойко.

Тема реколекційних бесід – «Жертовність і милосердя». «Ми обрали тему для зустрічей невипадково і не лише через наближення свят, які застановляють бути милосердними жертводавцями. До вибору тематики спонукали події Революції Гідності, яка, на мій погляд, ще не завершилась, оскільки і досі тривають бої на Сході нашої держави. Тому сьогодні, у цих особливих умовах для суспільства, важливо замислитись, як практично реалізувати свою християнську жертовність і милосердя? Але ця реалізація не може бути тільки особистісною, вона є ефективною тільки у єдності і спільних ініціативах! Окрім того, сподіваюсь, захід буде чудовою можливістю познайомитися із читачами нашого сайту наживо, почути їхні зауваження і пропозиції, розвивати свій духовний вимір не лише віртуально через тексти та інформацію, але через реальне спілкування і ділення», – наголосила координатор екуменічних реколекцій, журналіст сайту «Духовна велич Львова» Юліана Лавриш.

Програма днів духовної віднови передбачає участь у Богослужіннях трьох храмів Львова: Свято-Георгіївського кафедрального собору (УПЦ), Гарнізонного храму св. апп. Петра і Павла (УГКЦ) та Храму Святителя Іоана Золотоустого (УПЦ КП). Також учасники матимуть нагоду послухати духовні науки від трьох реколектантів: прес-секретаря Львівської єпархії УПЦ, ієромонаха Маркіана (Каюмова); студентського капелана ЛНУ ім. І.Франка, священика УГКЦ, – о.Тараса Островського та викладача Львівської православної богословської академії УПЦ КП – о.Назарія Лозинського. Окрім того, буде нагода спільно переглянути та обговорити тематичний фільм, за потреби – приступити до Святої Сповіді, а також просто поспілкуватися і у духовній єдності пережити вихідні!

Участь у реколекціях – безкоштовна! Попередня реєстрація обов’язкова!!!

Координатор екуменічних реколекцій Юліана Лавриш: тел. 0978677552, e-mail: yulianaloverysh@gmail.com, Facebook: Yuliana Lavrysh.

Долучайтесь! Будемо раді молитись і духовно розвиватись разом з Вами! 🙂