Комісія УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я подарувала свято дітям і літнім людям у День захисту дітей

Сьогодні, 1 червня 2021 року, у Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я підготували низку заходів, аби особливим теплом огорнути  дітей та літніх людей.

Відтак,у першій половині дня звершили молитву за дар життя кожної людини, яка живе на землі, відвідали недужих діток та зустрілися з медиками у лікарні “ОХМАТДИТ”, а також навідалися до жителів Львівського геріатричного пансіонату. Адже літні люди, як і діти потребують особливої уваги та турботи.Про це у коментарі “Духовній величі Львова”, повідомила голова Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я, с. Севастіяна (Карвацька):

“Сьогодні день ми почали молитвою  у Патріаршому Домі на знак подяки кожної дитини, яка живе на землі. Ми провідали сьогодні дітей у львівській лікарні “ОХМАТДИТ” та передали їм багато різних фруктів. Мали нараду з директоркою лікарні “ОХМАТДИТ” Олександрою Бурдою з нагоди Дня захисту дітей. Домовилися, що запросимо лікарів з лікарні “ОХМАТДИТ”, які працюють з дітьми, які мають COVID-19, на духовну віднову у Патріарший Дім у середині червня. Також ми відвідали Львівський геріатричний пансіонат і принесли поживні продукти. Адже дітей і літніх людей не можна залишити без опіки і тепла. Ці події ми супроводжували молитвою та добрими словами”.

Більше про діяльність Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я можна довідатися із їхньої фейсбук-сторінки. Світлини надані Комісією.