На Святоюрському пагорбі можна придбати каву to go

З 2 січня до 15 лютого 2021 року на Святоюрському пагорбі можна придбати каву “на виніс” із смачною випічкою. Така різдвяна пропозиція є першим кроком до відкриття “Святоюрської кав’ярні” вже навесні. Придбати каву можна з 9:00 до 20:00 год.

“Святоюрська кав’ярня” – це проект, який виник два роки тому в рамках планування та розвитку візії Святоюрського комплексу – відкритого для львів’ян та гостей міста. Першим кроком стало відновлення верхньої частини Митрополичих садів, де на сьогодні відбувається багато цікавих заходів та екскурсій. Усі проекти в рамках втілення візії покликані відкривати Святоюрську гору, як місце духовної сили, місце, де творилася історія, мистецький та культурний центр нашого міста. Наш Архикатедральний Собор святого Юра постійно відчинений для молитви. Кав’ярня – буде ще однією чудовою локацією, щоб після молитви зустрітися, порозмовляти,  адже для львів’ян чимало важливих справ вирішуються за горнятком кави. Відкриття кав’ярні плануємо навесні, тут, до речі, діятиме літній майданчик. Поки що маємо таку різдвяну пропозицію кави to go,. Купивши каву чи будь-який інший напій, зможете долучитися до благодійності”, – зазначила  директор БО “Фундація Духовного Відродження” Львівської архиєпархії УГКЦ Олена Карнаух.

Віконце з кавою розміщене поруч з паломницько-туристичним центром комплексу, що буде приємним бонусом для туристів, які замовляють екскурсії Митрополичими садами. У меню – окрім різних видів запашної кави, є різноманітні чаї, глінтвейн, а також випічка.

Як розповідає Олена Карнаух, кав’ярня є ще одним кроком розвитку соціального підприємництва, адже випікають смаколики господині із вадами слуху. До речі, підтримати таких господинь можна ще замовивши  доставку пампухів, маківника чи хрустів до святкового столу.

Підготувала Юліана Лавриш

Фото Андрія Мандрики, а також надані  представниками “Фундації Духовного відродження”