В УКУ запустили флешмоб до 60-ліття владики Бориса

Про це повідомили на фб-сторінці “Українського католицького університету”.

До 60-літнього ювілею владики Бориса Ґудзяка, УКУ запускає флешмоб. Запрошуємо долучатися усіх, кого Український католицький університет надихає змінювати цей світ на краще, допомагати іншим, відважуватися на малі і великі зміни.

💫 Ми знаємо сотні прикладів, коли наші студенти, викладачі, працівники, друзі саме в УКУ долучались до соціальних ініціатив та реалізовували суспільно важливі проєкти! Тому хочемо запросити вас розповісти про ваш досвід участі у роботі організацій, які допомагають людям, або про інших людей, чия віддана праця вас захоплює і надихає.

Правила флешмобу прості:

👉 Розкажіть свою історію. Як і до яких соціальних ініціатив ви долучаєтеся (долучались колись): стали волонтером, зробили пожертву, а можливо, заснували організацію, яка допомагає людям, і змінює цей світ?! Обов’язкво розкажіть, як можна підтримати цю важливу ініціативу.

👉 Затегайте друзів і передайте цей ланцюжок далі, аби якомога більше людей розповідали про такі організації, заохочуючи інших допомагати.

👉 Обов’язково ставте хеш-теги #BeGood60#УКУ_надихає – так ми та владика Борис зможемо відслідковувати ці історії і надихати на великі зміни інших!

Приєднуйтесь!
Передаємо естафету Асоціація випускників УКУ Абітурієнтам УКУ Відлуння Уряд Студентів УКУ/ UCU Student Government UCUBlog та Парламентові Студентів УКУ

На фото: Владика Борис Ґудзяк у Емаус. Центр підтримки людей з особливими потребами

Джерело: Український католицький університет