Конференція присвячена питанням сім’ї та сімейного виховання відбудеться у Львові

георгіївський собор22 вересня, у понеділок, Львівська єпархія УПЦ проведе щорічну конференцію присвячену питанням сім’ї та сімейного виховання – “Сім’я – основа Церкви та Держави”, яка збере науковців, громадських діячів та духовенство різних конфесій задля актуалізації сімейних питань сьогодні. Початок роботи о 10:00 за адресою: вул. Пекарська, 69 (головний корпус Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького).

В наш час увага приковується до подій в Україні, але виборюючи право на життя нашої Батьківщини, слід пам’ятати ті основні підвалини, на яких будується сучасне, здорове та свідоме суспільство. І в цьому ракурсі усвідомлюємо, що питання сім’ї повинні відігравати стратегічну роль в будівництві нової України. Хочемо спільно подумати, як Церква та Держава може уберегти молоде покоління, яке сьогодні виховується в українських сім’ях аби жодний із негативних впливів, які диктує сучасний світ не зламали духовний світ майбутнього українського народу.

Організатором конференції є Відділ у справах сім’ї Львівської єпархії УПЦ спільно з Інформаційно-просвітницьким відділом Львівської єпархії УПЦ та ЛНМУ ім. Данила Галицького і Всеукраїнським громадським об’єднанням «Союз православних жінок України»

Львівська єпархія УПЦ запрошуємо всіх охочих відвідати засідання конференції, яке відбудеться у конференц-залі Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.