Купи дизайнерську хустину – підтримай парафію УГКЦ у Мелітополі. Lady Di atelier запустило благодійну акцію

Про це повідомили на фб-сторінці інклюзивного ательє Lady Di atelier. 

Львів’ян закликають пожертвувати мінімум 150 грн за чудову дизайнерську хустину. Всі вилучені кошти за 300 хустин передадуть на підтримку розвитку парафії Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ у Мелітополі, де служить отець Олександр Богомаз.

“Даруємо 3️⃣0️⃣0️⃣ хустин на благодійність!
Робити добро просто, особливо, коли на взамін отримуєш хустину Lady Dі Atelier!
❗️💰Благодійний внесок за хустину надсилайте сюди (просимо, щоб мінімальний внесок був не менше 150 грн):
❗️5375411503203197 (моно) – Дідула Анна Петрівна;
Онлайн замовлення оформляти в Ganusya Didula
Розказуємо:🙌🏻
Сьогодні ми запускаємо продаж малих хустин за благодійний внесок. 100% з кожної суми буде передано на підтримку Мелітопольської парафії Різдва Пресвятої Богородиці на чолі з отцем Олександром Богомозем.
Чому ми це робимо?
Найбільшою цінністю нашого бренду є віра. Ми любимо Бога, і всяко намагаємось підтримувати тих, хто щиро і віддано служить Йому. Сьогодні ми розкажемо вам про священника з міста Мелітополя, який потребує нашої з вами підтримки.
Отець Олександр не є публічною особою, відповідно, в інтернет-мережі мало хто знає про Його служіння, жертовність і діяльність. Цього року, разом з парафією, отець заснував у місті благодійну організацію по підтримці бездомних людей – Карітас, вже більше 6-ти років парафія щодня годує безхатченків і читає з ними Біблію, організовує дитячі табори за благодійні внески, займається з дітьми різними гуртками, а також, отець Олександр став ініціатором створення осередку Пласту в Мелітополі, де по сьогоднішній день цим займеться. Одним словом, парафія Пресвятої Богородиці у Мелітополі – це місце, де Бог діє через людей і їх діяльність. Ми цінуємо жертовних і відданих Богу людей, бо розуміємо їх важливість і потребу в сучасному світі. Тому і хочемо стати однією краплею в океані, а якщо вас буде багато – то цілою хвилею, яка допоможе отцю з парафією плисти швидше 🙂
🌞Ми заохочуємо вас долучитися до цього продажу. Для нас це справді важливо, а для вас буде приємно 😉
Ми підготували 300 малих хустин з різними дизайнами, які ви оберете рандомним чином. Забігай до нас в магазин на вул. Колеси 2 і забирай свою особливу хустину.🙈(працюємо щодня з 10:00 до 17:00)
🤝Кожної першої неділі місяця, ми будемо ділитися зібраною сумою в сторіс.
До кожної хустини ми додали цитату з Біблії. Цікаво, що Бог підготував для тебе на цей раз?”,