“Квіти на знак вдячності”: молитва Вселенського Патріарха зцілила юну українку. Свідчення

Про дивовижну історію зцілення розповів на фб-сторінці Віктор Мартиненко, батько Марти Мартиненко, яка 3 роки тому пережила зцілення. Далі – пряма мова. Користаючи нагодою візиту Патріарха Варфоломія до України, дівчина подарувала йому букет білих квітів на знак вдячності. 

Одного разу, коли Вселенський Патріарх Варфоломей йшов на службу у свій патріарший собор на Фанарі, до нього підійшов священик, екзарх в Україні і попросив про молитву і благословення для дівчинки з Волині.

Він розповів, що та дівчинка перебуває у важкому стані на межі життя і смерті. А її батько, під дверима реанімації захлинаючись сльозами, дзвонить і настирливо просить: підійди, підійди, попроси, хай Патріарх помолиться і благословить її!
Патріарх уважно вислухав. “Як, як її звати, Марта?” – знову перепитав ім’я. Благословив. І пішов молитися.
У час тієї служби, тієї молитви, у хвилини того благословення, відбулося те, що сама Марта і її батьки ніколи не забудуть. Бог її лишив батькам. Вона одужала.
Минуло три роки. Та дівчинка з реанімації, про яку молився Патріарх Варфоломій, приїхала у Київ, щоб подякувати йому особисто. І байдуже, що зламала того літа ногу, – й на милицях здолала сходи Андріївської церкви.
Хвилюючись, вона подарувала Патріарху букет білих квітів. “Ви і вдячність Вам будуть завжди у моєму серці” – хвилюючись, сказала дівчинка сивочолому Патріарху. Який обійняв, поцілував і благословив її…
На життя…”