Літургійний центр «Передання» запрошує на чування перед святом Введення в храм Пресвятої Богородиці

Спільнота Літургійного центру «Передання» запрошує на всенічні чування перед святом Введення в храм Пресвятої Богородиці.
«Цього разу у центрі нашого духовного зору буде предивний храм Божества – Пресвята Богородиця, що у своєму святі входить до Святая Святих, щоб також нас із собою вести до нього! Це особливе благовістя звернене до людини усіх періодів християнської історії: ставати храмом живого Бога. Спільна молитва – це завжди нагода поглибити досвід живого стосунку з Господом», – наголошують організатори.
 
Святкові чування відбудуться у суботу, 3 грудня 2022 року у храмі Софії Премудрості Божої Українського католицького університету
(м. Львів, вул. Козельницька, 2а).
Початок о 21:00
 
У програмі чувань:
– Велика Вечірня з Литією;
– роздуми проповідників над темою свята;
– спільна святкова агапа;
– Ісусова молитва;
– біблійне коло;
– Акафіст до Пресвятої Богородиці;
– Велика Утреня;
– Божественна Літургія
 
Літургійний центр «Передання» щиро запрошує всіх охочих долучатися до молитви і спільнотного пережиття свята Введення в храм Пресвятої Богородиці.
 
«Ми віримо, що дух спільної молитви скріплює Україну і її мужніх героїв-захисників, об’єднує кожного навколо головного витоку нашого життя – Христа, дає виразніше бачити траєкторію руху вперед!», – наголошують організатори.