Ліванський монах презентував у Львові книгу про св. Шарбеля

У вівторок,  7 червня, у Митрополичій Курії Римо-Католицької Церкви відбулася презентація книги  отця  Ханна Іскандара  «Слово святого Шарбеля»,  яка присвячена одному з найвідоміших ліванських чудотворців серед святих Церкви – маронітському монаху-пустельнику Шарбелю.

Автор презентував книгу особисто, спільно з перекладачем видання Еліасом Сассіном. Вони розповіли про життя і духовність св. Шарбеля, про розповсюдженя його культу, а також відповіли на запитання.

«Головне в цій книзі – шукати радість і віру. Життя Святого Шарбеля не було легким, але важка політична ситуація в країні та в ордені не зламали його, серце  було спокійним тому що він мав Божий дар.  Святий Шарбель був вільний від гріха,  любив мовчати  і в думках промовляти молитву, завжди залишався з Богом.  За своє життя  він зцілив, навернув на дорогу правди понад 2 тисячі людей, а після смерті не пареставав  допомагати людям зцілюючи їх миром, яке виходило з нетлінного тіла ат через молитви віруючих, які кликали його на допомогу. Ми отримаємо багато корисної поживи для душі, коли  прочитаємо цю книгу» – зазначив автор  книги отець Ханна Іскандар,  монах-мароніт з Лівана, богослов, доктор історичних наук.

За  словами Еліаса Сассінаця  книга «Слово святого Шарбеля» – це  цінний скарб для людини і  всієї церкви.

Участь у заході взяли Архієпископ Мечислав Мокшицький, священики Львівської Архідієцезії РКЦ, духовенство і вірні УГКЦ, Вірменської Апостольської Церкви та Православних Церков.

На завершення всі присутні разом помолилися до св. Шарбеля.

Додамо, книжка розрахована на широке коло читачів. Окрім Львова, її вже презентували у Києві та Хмельницькому. Попереду – Одеса та Запоріжжя.

Володимир Перун

Фото: Костянтин Чавага, Андрій Чорний