Нова книга Паїсія Святогорця «Про воєнний стан» духовно укріплюватиме українців

6a3568ec75354456ab1e6b6fc1540ba0_XLЗ благословення Святішого Патріарха УПЦ КП Філарета, видавництво «Премудрість Божа – Софія» надрукувало книжку з висловлюваннями старця Паїсія Святогорця «Про воєнний стан». Книга допоможе воїнам і громадянам України духовно підкріпитись в цей важкий час. Особисті переживання старця і оповіді про війну, в якій він брав участь, допоможуть читачам вистояти сьогодні.

В книжці «Про воєнний стан» зібрані вислови Паїсія Святогорця про воєнні дії. Старець в своїх роздумах навчає мудрості, яка необхідна нам в теперішній час, коли йде війна. Ця Божественна мудрість потрібна, щоб зберегти наш народ, людську гідність та стійко переносити всі тяготи теперішнього часу.

«Багато людей вибрало загинути, хоча вони й були мирськими людьми, заради того, щоб не мучили або не вбивали інших. Цим вони врятували багатьох. Таким чином, завдяки декільком героям, ми вижили як народ», – писав старець Паїсій Святогорець.

Придбати цю книгу, за редакцією Володимира Михальнюка і інші 5 томів Паїсія Святогорця можна в церковному магазині «Благовість» у Львові (вул. Руська, 3).

Також можна замовити книжку на сайті видавництва «Премудрість Божа – Софія» http://evangely.jimdo.com/ і за телефонами: 050 519 27 18, 095 368 76 19; e-mail: Sophiya_strij@ukr.net.

Довідка:

Паїсій Святогорець – видатний афонський старець, який мав духовний дар наставляти людей порадами і роз’ясненням складних життєвих ситуацій. Його поради викладені в 5 томах та надруковані різними мовами світу.

У 1945 році старець був призваний в армію, де відзначився доброчесністю та мужністю. Після служби в армії о. Паїсій відразу пішов на Святу Гору Афон. Туди до нього приїздили тисячі людей. Щодня від сходу до заходу сонця він радив, втішав, вирішував людські проблеми, виганяв всяке горе і наповнював душі вірою, надією і любов’ю до Бога. Тепер книжки Паїсія Святогорця допомагають пастирям ставати духовними помічниками.

13 січня 2015 року Константинопольська Православна Церква зарахувала відомого старця і подвижника Паїсія Святогорця до лику святих.

За матеріалами: city-adm.lviv.ua