Львів’ян закликають молитись за священиків

молитись-за-священиків-4Впродовж місяця щодня молитися за священика – таку ініціативу пропагують католики з Детройту. Приєднуйтеся й ви!

«Коли люди хочуть зруйнувати релігію, вони починають атакувати священика. Бо де немає священика, немає жертви» (св. Іван Віанней). Це одне із гасел кампанії інтенсивної молитви за душпастирів.

меліндаЗа основу цієї ідеї взято заклик Папи молититися за священиків. Мелінда ДеВітт – керівник організації, створеної спільно зі священиком о. Іваном Капуцином на Вербну неділю 2017 року, розповіла, що листівки з інформацією про кампанію її учасники розповсюджують по церквах та спільнотах. Також в липні 2017 року вона приїхала як викладач в Англійської Літньої школи Українського Католицького Університету UCU English Summer School і розповіла про те, як важливо молитися за священиків, українській молоді.

Кожен охочий підтримати свого духовного наставника чи просто знайомого душпастиря може зголоситися до організації Parishioners for Priests в інтернеті, і цей отець отримає особливу листівку.

Наприклад, у архидієцезії Детройту є близько 300 священиків, 65 із яких вже отримали підписану картку із повідомленням про те, що якась особа зголосилася молитися за них.

Мелінда закликає долучатися до ініціативи усіх охочих молодих і старших людей. Ви теж можете написати на скриньку parishioners4priests@gmail.com, і керівник організації розповість, як практично й покроково схожу ініціативу можна розвинути в Україні.

Джерело: ДивенСвіт