Львів’ян закликають придбати Стрітенську свічку на підтримку проєктів Гарнізонного храму

 

Придбати воскову свічку до Стрітення Господнього можна в Інформаційному центрі  Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла. Вилучені кошти перерахують на підтримку доброчинних проєктів «Фундації святого Миколая», де допомагають дітям-сиротам, військовослужбовцям, в’язням та людям у кризових ситуаціях. 

Таку ініціативу у Львові проводять щороку. Воскові свічки виготовляють у Святоуспенській унівській лаврі. Ціна виробів становить від 35 до 180 гривень. 

Додамо, «Фундація святого Миколая» організовує проєкти, пов’язані із капеланським служінням серед військових, дітей-сиріт, студентів та в’язнів. У фонді  забезпечують матеріальною, духовною та психологічною допомогою учасників АТО, сиріт, студентів, переселенців, дітей з особливими потребами та малозабезпечені родини. Фундація підтримує студентський театр «САД» та студентську англомовну школу. Крім того, щоденно забезпечують духовною опікою бійців АТО на Яворівському полігоні, організовують поїздки до святих місць. Завдяки Фундації для українських воїнів, які перебувають у зоні АТО, закуповуються вервички, медалики, хрестики, друкуються іконки та буклети  із молитвами.