Львів’ян закликають приносити теплий одяг та взуття для потребуючих дітей

Потрібне взуття 35-44 розмірів та куртки від 7 років – йдеться на сайті “Твоє місто”.

Благодійний Фонд «Анна-Марія» запустив акцію зі збору теплого одягу та взуття для дітей від 7 років. Про це вони пишуть на своїй офіційній сторінці.

«Із наближенням зими у кожного з батьків щораз постає питання: підготувати зимовий одяг та тепле взуття дітям. Часто до вибору ми, батьки, ретельно підходимо: обираємо найкраще для своїх донечок та синочків. На жаль, не всі так можуть підготуватися. Є родини, де ціла пара взуття – за радість, а курточка переходить з брата/сестри вже по 5 сезону, не рідко з дірочками та плямами», – йдеться у повідомленні.

Вже сьогодні таку допомогу потребують кілька родин. Зокрема, бабуся, яка опікується 2 внучками (батьків позбавили прав), одна з дівчаток має проблеми з серцем. Практично усі кошти витрачають на обстеження, часткове лікування.

Допомоги в одязі та взутті потребують дві сім’ї, де є по 4 діток, які живуть разом зі своїми татами (в одній сім’ї мати нещодавно померла).

У благодійний фонд часто приносять одяг та взуття, проте найчастіше це дитячі речі для малюків. Для старших діток речей набагато менше, а запитів значно більше.

Серед найнагальніших пореб:

  • Зимове взуття для хлопців і дівчат 35-44 розмірів
  • Зимові куртки для дівчат і хлопців від 7 років
  • Шкарпетки
  • Теплі светри для хлопців і дівчат від 7 років
  • Cпортивні костюми для дівчат і хлопців
  • Штани на вік від 10 років.

Речі варто принести на склад благодійного фонду «Анна-Марія», який знаходиться на вул. Кн. Ольги, 106 (заїзд з вул. В. Великого), Новий ЦУМ, службовий вхід (де ремонт ключів).

Джерело: Твоє місто