Львів’ян запрошують долучитися до Новорічної зустрічі Тезе у Мадриді

Львівську молодь запрошують зустріти Новий рік у столиці Іспанії.  Щороку тисячі молодих людей із різних куточків світу полишають свої буденні справи і їдуть на зимову зустріч спільноти Тезе, яка зазвичай відбувається у одному із великих європейських міст у проміжку між католицьким і православним Різдвом. Цьогоріч паломницька мандрівка триватиме з 24 грудня до 5 січня. Співорганізатором події є “Українська молодь – Христові”.

28

Маршрут – Венеція – Барселона -Мадрид – Ліон – Люксембург – Дрезден – Львів.

Щоб краще пізнати міста у програмі заплановані короткі оглядові екскурсії у кожному з них.  Керівником групи буде Олена Карнаух, яка брала участь у Європейській зустрічі Тезе 15 разів і була співкоординатором регіональної зустрічі Тезе у Львові у квітні цього року.

  Щоб зареєструватися, потрібно зателефонувати:  093 109 20 57 або 096 148 17 35

 Додамо, Тезе (Taizé) – міжнародна християнська екуменічна спільнота із села Тезе у Франції. Заснована у 1940 році братом Роже, який залишався її головою аж до своєї смерті 16 серпня 2005 року. Сьогодні спільнота організовує щорічні різдвяні зустрічі у різних європейських містах. Окрім того, протягом року тисячі молодих паломників відвідують село Тезе у Франції.

Нагадаємо, Львів цього року приймав Регіональну зустріч  Тезе з 27 квітня до 1 травня.