Львів’ян запрошують на 10 благодійний фестиваль «Святкуймо Воскресіння разом»

29216889_1817685784961797_9049205404990439424_n15 квітня у Музеї народної архітектури та побуту  імені Климентія Шептицького відбудеться щорічний фестиваль «Святкуймо Воскресіння разом».

«Фестиваль – не лише майданчик зустрічі, а й чудова нагода ближче познайомитися із соціальним служінням Церкви та просто поспілкуватися, щоб зарядитися духовним настроєм» – зазначив директор БО «Фундація Духовного Відродження» ЛА УГКЦ о. Любомир Гладюк.

Наразі організатори ще формують програму фестивалю, але вже відомо, що працюватимуть 9 майданчиків різного спрямування. Молодь, діти та люди зрілого віку обов’язково знайдуть щось особливе для себе. Наприклад, діятиме театральний майданчик (залучають театри «На світанку» та на «Симонових стовпах») і кожен охочий зможе навчитися основ лицедійства. Готують цілий вихор майстер-класів. Секрети декору пряників розкриють львівські кондитери, художники навчать дітей малярству на склі. Окрім того, малюки поринуть у світ справді цікавої хімії.  Тим часом панянки дізнаються як сплести  автентичний і водночас трендовий віночок. До речі, дрес-кодом свята, як і зазвичай буде вишиванка, а візитівкою – весела гаївка. Тож занурення у калейдоскоп народних традицій відбудеться неодмінно.

До участі у концерті запросять популярних українських музикантів (про імена виконавців оголосять згодом).

«Цього року ми ще роздумуємо над гаслом. Але воно буде пов’язане із радістю. Прагнемо донести до людей, що серед буденності і війни все ж таки радість присутня у житті» – зазначила співкординатор фестивалю Анастасія Янків. І додала, що особливим гостем фестивалю буде отець Тихон Сергій Кульбака, який заснував «Духовно-психологічну порадню». Він розповість присутнім про радість у часі війни, клопотів.

Традиційно, фестиваль має благодійну мету. Зібрані кошти скерують на розвиток душпастирства нечуючих та католицьких шкіл.

Організатори активно шукають волонтерів, які зможуть обрати на якому з майданчиків допомогти. Для цього потрібно заповнити анкету, яку знайдете на фб-сторінці «Фундації Духовного Відродження».